Genesis Clan
DobroDosli na forum Genesis clana!
Registrujte se, uzivajte i budite aktivni.

~Genesis AdminTeam!
Genesis Clan
DobroDosli na forum Genesis clana!
Registrujte se, uzivajte i budite aktivni.

~Genesis AdminTeam!
Genesis Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genesis Clan

DobroDosao na nas Forum Gost
 
PrijemportalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Genesis Crew
PRIJAWA : Blagojevic^ 58098152serbiaflag genesis Bok1ca. PRIJAWA : Blagojevic^ 58098152serbiaflag genesis iaN' PRIJAWA : Blagojevic^ 58098152serbiaflag genesis emoTion PRIJAWA : Blagojevic^ 58098152serbiaflag genesis vOid PRIJAWA : Blagojevic^ 58098152serbiaflag genesis sisko
Naj bolji poslanici
Genesis ^ Bok1ca.
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
neX
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
mal1 burN
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
Gs > via della consulta
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
infin1te
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
Gs > DrazhoOo ^-.-^
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
Old ScHoOl ! W[oo]D^^
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
QCKAA
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
aWp Gosha
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 
iNspire -.- ' cukaSTYLE
PRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_lcapPRIJAWA : Blagojevic^ I_voting_barPRIJAWA : Blagojevic^ I_vote_rcap 

 

 PRIJAWA : Blagojevic^

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Blagojevic^

Blagojevic^


Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.12.2009
Godina : 30
Lokacija : Subotica - Bajmok

PRIJAWA : Blagojevic^ Empty
PočaljiNaslov: PRIJAWA : Blagojevic^   PRIJAWA : Blagojevic^ EmptyČet Dec 17, 2009 8:28 pm

Ime : Nemanja

Prezime : Blagojevic

Nick : Blagojevic^ to mi je nowi nick.. A po starom nicku su me swi znali Maestr0WTF ooc^..

CS igram oko 3 god..

God : 1993

Drzawa/Grad : Srbija/Subotica

Biwshli klanowi : noL , bFg , xSpec , MYS , cF , STM , NxN , spL , [N^1] , SpG itd..

Teamspeak : Imam

MSN : nemanjab042@hotmail.com

Nadam se da dobijam probni.. Very Happy Tnx unapred.. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.redtube.com
mal1 burN
Gs Member



Broj poruka : 15
Datum upisa : 15.12.2009

PRIJAWA : Blagojevic^ Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIJAWA : Blagojevic^   PRIJAWA : Blagojevic^ EmptyČet Dec 17, 2009 8:35 pm

Sto se mene tice imash probni PRIJAWA : Blagojevic^ Icon_biggrin znam te igras dobro igrao za dobre klanove tako da....GL ...
Nazad na vrh Ići dole
Genesis ^ Bok1ca.
Admin
Genesis ^ Bok1ca.


Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.10.2009
Godina : 31
Lokacija : Baric

PRIJAWA : Blagojevic^ Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIJAWA : Blagojevic^   PRIJAWA : Blagojevic^ EmptyČet Dec 17, 2009 8:49 pm

Mozhe probni batice! Pucamo se uskoro! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRIJAWA : Blagojevic^ Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIJAWA : Blagojevic^   PRIJAWA : Blagojevic^ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRIJAWA : Blagojevic^
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Blagojevic^ the pr0 :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Genesis Clan :: Genesis klan :: Prijave-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions